Bukiet ze słoneczników

Dostawa 20zł już w 2 godziny!

Opis wersji produktu

Wręcz w słoneczny dzień cudowny bukiet słoneczników! Słoneczniki – te niepowtarzalne letnie kwiaty są znakomitym pomysłem na podarunek z okazji urodzin, Dnia Matki albo na podziękowanie. Złóż zamówienie już teraz i wiadomość napisz na bezpłatnym bileciku. Bukiet w wersji:
Mały - składa się z ok. 7 kwiatów
Średni - składa się z ok. 9 kwiatów
Duży - składa się z ok. 11 kwiatów
Bukiet przedstawiony na zdjęciu jest w wersji dużej.

Wszystkie dostarczane przez nas bukiety są przygotowywane z dokładnością przez nasze kwiaciarnie. Gwarantujemy najwyższą jakość produktów na których pracujemy, a cały asortyment z naszej oferty pochodzi od najlepszych dostawców. Kompozycje od naszych florystów są tworzone tylko ze świeżych, starannie wyselekcjonowanych roślin, by wyjątkowe kompozycje mogły trafić prosto do rąk waszych najbliższych. Z uwagi na ograniczoną dostępność kwiatów od dostawców i występowanie ich różnych rodzajów - kompozycja może różnić się od tej przedstawionej na zdjęciu.

Termin dostawy produktu

Telekwiaciarnia Białystok doręcza kwiaty jeszcze tego samego dnia, najwcześniej w ciągu 2 godzin, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone od poniedziałku do piątku do godziny 17:00. Kwiaty mogą być doręczone w sobotę i niedzielę, jeżeli zamówienie zostanie złożone do soboty do godziny 15:00 i opłacone.

Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki doręczenie kwiatów odbywa się w godzinach od 8:00 do 22:00 bez możliwości wyboru godziny dostawy. Godzina stanowi orientacyjną porę doręczenia przesyłki.

Rabat

RABAT nawet do 10% NA ZAWSZE w Telekwiaciarnia Białystok. Rabat można uzyskać na zawsze i na wszystkie produkty w kwiaciarni. Aby go otrzymać wystarczy: - zarejestrować się / zalogować się w sklepie przed złożeniem zamówienia - następnie złożyć zamówienie na kwiaty poprzez stronę. Za każde wydane 100 zł w naszym sklepie otrzymasz 1% rabatu. Maksymalny rabat to 10%.

Zobacz dlaczego klienci kochają naszą kwiaciarnię online

14.07.2021, 11:00
Autor:

Białsytok

Wszystko ok. Słoneczniki świeże i bardzo ładne.

Bukiet ze słoneczników Telekwiaciarnia