KOSZE PREZENTOWE - SPRAWDŹ

Zamów kwiaty na dziś
masz na to jeszcze:

Kwiaty na pogrzeb

1 z 2
Chryzantema w doniczce Telekwiaciarnia
Chryzantema w doniczce
70,00 zł
Zobacz więcej
Stroik na Wszystkich Świętych Telekwiaciarnia
Stroik na Wszystkich Świętych
78,00 zł
Zobacz więcej
Chryzantema w doniczce ze zniczem Telekwiaciarnia
Chryzantema w doniczce ze zniczem
82,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa Spoczywaj w pokoju Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa Spoczywaj w pokoju
182,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa Kondolencyjna Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa Kondolencyjna
199,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa Ostatnia droga Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa Ostatnia droga
204,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa W naszych sercach Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa W naszych sercach
204,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa Pogrążeni w żalu Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa Pogrążeni w żalu
232,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa Pamiętamy Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa Pamiętamy
250,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa Zaduma Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa Zaduma
267,00 zł
Zobacz więcej
Wieniec pogrzebowy Na zawsze w sercu Telekwiaciarnia
Wieniec pogrzebowy Na zawsze w sercu
372,00 zł
Zobacz więcej
Wieniec pogrzebowy Ku pamięci Telekwiaciarnia
Wieniec pogrzebowy Ku pamięci
409,00 zł
Zobacz więcej

Kwiaty na pogrzeb do Białegostoku.

Potrzebujesz kwiaty na pogrzeb do Białegostoku? Z chęcią pomożemy Ci w tej trudnej sytuacji. Nasza kwiaciarnia w Białymstoku doręcza kwiaty na pogrzeb na cmentarz, do kościoła, do domu pogrzebowego, a także, jeśli tak wolisz, do domu rodziny zmarłego. Podczas składania zamówienia możesz wskazać nam konkretną godzinę, na którą mamy doręczyć kompozycję pogrzebową. Podaj nam wszystkie dane potrzebne do realizacji zamówienia, a my złożymy w Twoim imieniu kwiaty na pogrzeb. Całkowicie za darmo możesz dołączyć do nich również szarfę pogrzebową, na której umieścisz Twoje słowa ostatniego pożegnania. Wiązanki na pogrzeb do Białegostoku z dostawą przyjmujemy z minimum jednodniowym wyprzedzeniem. Zamówienie możesz złożyć na naszej stronie internetowej lub telefonicznie w godzinach pracy naszego Biura Obsługi Klienta. W przypadku kiedy potrzebujesz kwiaty na pogrzeb jeszcze tego samego dnia, zadzwoń najpierw do naszego Biura Obsługi Klienta. Postaramy się pomóc Ci w Twojej sytuacji. Istnieje również możliwość odebrania osobistego gotowej wiązanki w naszej kwiaciarni w Białymstoku. Dodaj taką uwagę podczas składania zamówienia, a następnie je opłać.

Wiązanki na pogrzeb – jakie są możliwości?

Potrzebujesz kwiaty na pogrzeb, ale nie wiesz, co wybrać? Decyzja może wydawać się z pozoru trudna, jednakże postaramy się to odmienić. Przede wszystkim musisz wiedzieć, że kwiaty na pogrzeb mają swoje 3 najpopularniejsze formy kompozycji kwiatowych. Jedną z nich jest wieniec pogrzebowy, wykonywany przez florystkę na podkładzie z naturalnego igliwia lub liści. Tradycyjnie dobiera się do nich róże wraz z delikatnym przybraniem i szarfą pogrzebową. Wieniec pogrzebowy ma rozmiar 100-120 cm i niekiedy może ważyć nawet i kilkanaście kilogramów. Drugą opcją jest wiązanka pogrzebowa przygotowywana przez florystkę na specjalnej gąbce florystycznej – florecie. Układa w niej kwiaty, takie jak: róże, lilie, anturium, goździki, gerbery oraz podkład z liści lub igliwia. Wiązankę łatwiej się przenosi, gdyż jej wymiary to najczęściej 50-70 cm. Ostatnią, ale nie rzadziej stosowaną opcją jest bukiet pogrzebowy. Nie różni się od zbytnio od bukietu na inną okazję, jednakże na pewno wyróżnia go szarfa pogrzebowa i dobór kwiatów. Florystka bowiem korzysta tutaj z tych samych kwiatów pogrzebowych, co do wcześniej wspomnianych kompozycji. Ogólnie uważa się, że wieniec pogrzebowy powinni podarować członkowie najbliższej rodziny zmarłego, wiązankę pogrzebową dalsza rodzina, przyjaciele i znajomi, a bukiet osoby, które najmniej znały zmarłego.
Wszystkie te opcje wybierane są również przez firmy, w których pracowała osoba zmarła. Kwiaty na pogrzeb w Białymstoku z dostawą realizujemy do wymienionych poniżej cmentarzy:
- Miejski,
- św. Rocha,
- Farny,
oraz do pozostałych cmentarzy na terenie Białegostoku.