Dzień Matki

Podaruj swojej Mamie jeden z najpiękniejszych prezentów na jej święto, czyli kwiaty na Dzień Matki. Wybierz kompozycję z naszej oferty i zamów ją z dostawą dla swojej mamy do pracy lub domu. Przekaż jej serdeczne życzenia w bileciku. 

1 z 2
Bukiet Delikatność Telekwiaciarnia
Bukiet Delikatność
107,00 zł
Zobacz więcej
Pastelowe kwiaty Telekwiaciarnia
Pastelowe kwiaty
68,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet ze słoneczników Telekwiaciarnia
Bukiet ze słoneczników
70,00 zł
Zobacz więcej
Storczyk dwupędowy Telekwiaciarnia
Storczyk dwupędowy
85,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet goździków Telekwiaciarnia
Bukiet goździków
76,00 zł
Zobacz więcej
Romantyczne goździki Telekwiaciarnia
Romantyczne goździki
76,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet z alstromerii Telekwiaciarnia
Bukiet z alstromerii
79,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet czerwone róże Telekwiaciarnia
Bukiet czerwone róże
110,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet letni Telekwiaciarnia
Bukiet letni
94,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Wszystkiego naj Telekwiaciarnia
Bukiet Wszystkiego naj
101,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Szczery Gest Telekwiaciarnia
Bukiet Szczery Gest
106,00 zł
Zobacz więcej
Piękny bukiet kwiatów Telekwiaciarnia
Piękny bukiet kwiatów
99,00 zł
Zobacz więcej

Kwiaty na Dzień Matki Białystok

26 maja, czyli Dzień Matki to ważna data w kalendarzu. To wyjątkowe święto, które obchodzą wszystkie mamy w Polsce. Nie zapomnij o swojej mamie i prześlij jej kwiaty z dostawą.

Kwiaty na Dzień Matki w Białymstoku

Chcesz sprawić swojej mamie niespodziankę, ale niestety nie możesz z nią być 26 maja? Pomyśl o tym, żeby zamówić dla niej kwiaty z dostawą. Chcesz ją zaskoczyć w pracy? A może wolisz, by otrzymała kwiaty w swoim domu? Nie ma problemu! Z chęcią doręczymy kwiaty w Twoim imieniu pod wskazany adres w Białymstoku. Nasza kwiaciarnia internetowa Białystok doręcza kwiaty na terenie całego Białegostoku oraz miejscowości Fasty, więc nie czekaj i złóż zamówienie już dzisiaj. Kwiatowa niespodzianka w Dzień Matki z pewnością zaskoczy Twoją mamę i sprawi jej wiele radości.

Bukiety na Dzień Matki – jakie kwiaty wybrać?

Pomysłów na prezent na Dzień Matki jest naprawdę wiele, niemniej jednak jedna opcja jest z nich zawsze najpiękniejsza. Mowa tu oczywiście o kwiatach. Pytanie tylko, jakie kwiaty na Dzień Matki wybrać? Przede wszystkim polecamy Ci wybrać jeden z naszych pięknych bukietów mieszanych. Wybór ich jest naprawdę spory, więc każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Połączenie róż, goździków, gerber, alstromerii, margerytek, czy santini prezentuje się naprawdę dobrze. Swoją miłość do mamy możesz wyrazić również poprzez bukiet czerwonych róż. Piękne i krwistoczerwone róże zawsze są świetnym symbolem miłości. Jeśli natomiast chodzi o kolorystykę kompozycji tutaj jest duża dowolność. Pomarańczowa, różowa, czerwona, kremowa – wszystkie będą się wspaniale prezentować. Dobra rada: jeśli wiesz, jaki kolor uwielbia Twoja mama, podaruj jej bukiet właśnie w takiej kolorystyce. Z pewnością ucieszy się z kwiatowego podarku jeszcze bardziej.