KOSZE PREZENTOWE - SPRAWDŹ

Zamów kwiaty na dziś
masz na to jeszcze:

Dzień Chłopaka

Szukasz oryginalnego prezentu, który podarujesz swojemu chłopakowi? Sprawdź naszą ofertę na 30 września i zamów kwiaty na Dzień Chłopaka z dostawą do domu lub pracy. Prześlij kwiaty dla chłopaka z życzeniami z okazji jego święta.

1 z 1
Bukiet Niespodzianka
Bukiet Niespodzianka
100,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet jesienne kwiaty
Bukiet jesienne kwiaty
109,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Szczery Gest
Bukiet Szczery Gest
127,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet róże dla ciebie Telekwiaciarnia
Bukiet róże dla ciebie
148,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet piękne róże Telekwiaciarnia
Bukiet piękne róże
216,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 18 róż z sercem Telekwiaciarnia
Bukiet 18 róż z sercem
224,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 20 róż czerwonych Telekwiaciarnia
Bukiet 20 róż czerwonych
238,00 zł
Zobacz więcej
1 z 1

Kwiaty na Dzień Chłopaka Białystok

30 września to wyjątkowa data dla wszystkich chłopaków. W ten dzień przypada ich święto, czyli Dzień Chłopaka. Zaskocz swoją sympatię i podaruj mu bukiet kwiatów. Do kwiatów dołącz również słodki upominek, by jeszcze bardziej umilić mu jego święto.

Kwiaty na Dzień Chłopaka w Białymstoku

Chcesz podarować swojemu chłopakowi nietypowy prezent? Wybierz dla Niego bukiet pięknych kwiatów! Dostawa możliwa jest na terenie całego Białegostoku już w 2 godziny! Jeśli potrzebujesz dostawy do pracy lub domu, złóż zamówienie, opłać je, a my zajmiemy się całą resztą. Doręczenie możliwe jest w wybranym przedziale 2-godzinowym, od godziny 9 do 21. W ofercie naszej kwiaciarni w Białymstoku znajdziesz wiele pięknych kompozycji, które możesz podarować na Dzień Chłopaka.

Jakie kwiaty dla chłopaka?

Zastanawiasz się, jakie kwiaty zamówić dla swojego chłopaka? I czy w ogóle wypada podarować kwiaty mężczyźnie? Odpowiedź na to drugie pytanie, brzmi: jak najbardziej tak! Warto tylko zadbać, aby bukiet kwiatów dla mężczyzny był utrzymany w stonowanej kolorystyce, ewentualnie w barwach pomarańczowych. Jeśli natomiast chodzi o rodzaje kwiatów, to tak naprawdę nie ma tu ograniczeń. Bukiet może składać się ze wszystkich dostępnych w kwiaciarni kwiatów: róż, goździków, gerber, alstromerii, margerytek. W odpowiednich sezonach możesz podarować bukiet dla mężczyzny skomponowany ze słoneczników lub tulipanów. Polecamy jednak skupiać się na wyborze bukietów mieszanych, które składają się z wielu różnych rodzajów kwiatów.