Wielkanoc

Święta wielkanocne to wyjątkowy czas, który najczęściej spędzamy w rodzinnym gronie. Niestety nie zawsze jednak każdy może osobiście zjawić się na Wielkanoc w domu. Wówczas dobrym rozwiązaniem są kwiaty na Wielkanoc przesłane poprzez pocztę, kwiatową dostawę w Białymstoku. Zamów wielkanocne wiązanki z dostawą i ciesz się razem z bliskimi z nadchodzących świąt.

1 z 1
Bukiet Świat koloru Telekwiaciarnia
Bukiet Świat koloru
78,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Niespodzianka Telekwiaciarnia
Bukiet Niespodzianka
79,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Urodzinowy Telekwiaciarnia
Bukiet Urodzinowy
83,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Wszystko dla Ciebie Telekwiaciarnia
Bukiet Wszystko dla Ciebie
119,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet kwiatów w wazonie Telekwiaciarnia
Bukiet kwiatów w wazonie
129,00 zł
Zobacz więcej
Kosz kwiatów kwitnących Telekwiaciarnia
Kosz kwiatów kwitnących
161,00 zł
Zobacz więcej
1 z 1

Kwiaty na Wielkanoc Białystok

Wielkanoc to dla wielu z nas ważne święto w kalendarzu. Niekiedy nie mamy możliwości, aby spędzić czas z naszą rodziną. Wyślij im kwiaty na Wielkanoc i spraw radość, pomimo dzielącej Was odległości.

Kwiaty na Wielkanoc z dostawą w Białymstoku

Okres świąt wielkanocnych od zawsze jest w naszej kwiaciarni intensywnym czasem. Pragniemy dostarczyć wszystkim bliskim osobom naszych Klientów wyjątkowe prezenty wielkanocne, by mogli poczuć ich obecność. Wielkanocne kompozycje doręczamy na terenie Białegostoku już nawet w 2 godziny, w wybranych przedziałach 2-godzinowych. Wystarczy złożyć zamówienie na naszej stronie internetowej, by złożyć swoim krewnym życzenia wielkanocne i przesłać piękne kwiaty.

Wielkanocne kompozycje – jakie kwiaty wybrać?

Jako że Wielkanoc zawsze przypada wiosną, to w naszej kwiaciarni dostępne są już piękne, kolorowe i świeże tulipany. To właśnie bukiet tulipanów najczęściej wybierany jest jako prezent dla bliskich z okazji świąt wielkanocnych. Żółte tulipany to kwiaty, które obecne są w praktycznie w każdym w domu w tym czasie, więc warto przesłać je swojej rodzinie wraz z życzeniami wielkanocnymi. W naszej ofercie znajdują się również koszyki pełne kolorowych i wiosennych kwiatów doniczkowych. Bestseller w tej kategorii to Wiosenny Kosz Kwiatów Doniczkowych, czyli kompozycja wielkanocna wykonana z kwiatów doniczkowych takich jak: żonkil, hiacynt, prymula czy campanula. Taki prezent z pewnością pięknie ozdobi wielkanocny stół, a także przez długi czas będzie cieszyć domowników. Kolorowy bukiet kwiatów mieszanych również będzie świetnym podarunkiem dla krewnych z okazji świąt wielkanocnych. Taka kompozycja pełna jest różnorodności i wielobarwności, dzięki czemu idealnie będzie prezentować się na stole.