KOSZE PREZENTOWE - SPRAWDŹ

Zamów kwiaty na dziś
masz na to jeszcze:

Wieńce pogrzebowe

1 z 1
Wieniec pogrzebowy Na zawsze w sercu Telekwiaciarnia
Wieniec pogrzebowy Na zawsze w sercu
372,00 zł
Zobacz więcej
Wieniec pogrzebowy Ku pamięci Telekwiaciarnia
Wieniec pogrzebowy Ku pamięci
409,00 zł
Zobacz więcej
Wieniec pogrzebowy Pogrążeni w smutku Telekwiaciarnia
Wieniec pogrzebowy Pogrążeni w smutku
425,00 zł
Zobacz więcej
Wieniec pogrzebowy Wyrazy współczucia Telekwiaciarnia
Wieniec pogrzebowy Wyrazy współczucia
425,00 zł
Zobacz więcej
Wieniec pogrzebowy Złączeni w modlitwie Telekwiaciarnia
Wieniec pogrzebowy Złączeni w modlitwie
439,00 zł
Zobacz więcej
Wieniec pogrzebowy Żegnaj nam Telekwiaciarnia
Wieniec pogrzebowy Żegnaj nam
439,00 zł
Zobacz więcej
Wieniec pogrzebowy Z jasnych róż Telekwiaciarnia
Wieniec pogrzebowy Z jasnych róż
439,00 zł
Zobacz więcej
Wieniec pogrzebowy Wieczny spoczynek Telekwiaciarnia
Wieniec pogrzebowy Wieczny spoczynek
539,00 zł
Zobacz więcej
Wieniec pogrzebowy serce z róż Główna
Wieniec pogrzebowy serce z róż
903,00 zł
Zobacz więcej
1 z 1

Wieńce pogrzebowe do Białegostoku.

Dowiedziałeś się o pogrzebie najbliższej Ci osoby, ale nie możesz wziąć w nim udziału? Zamów wieniec pogrzebowy do Białegostoku z dostawą na ceremonię pogrzebową. Nasza kwiaciarnia na co dzień zajmuje się realizacją takich zamówień, więc z przyjemnością pomożemy również Tobie. Wieniec pogrzebowy możemy doręczyć bezpośrednio na pogrzeb na cmentarz, do kościoła, do domu pogrzebowego lub jeśli sobie życzyć do domu rodziny zmarłego.

Wieniec pogrzebowy z dostawą na czas.

Wybierając naszą kwiaciarnię, masz pewność, że zamówiony przez Ciebie wieniec pogrzebowy do Białegostoku dotrze na czas. Wystarczy, że wskażesz w zamówieniu, o której godzinie rozpoczyna się pogrzeb, a nasz kurier doręczy kompozycję nawet i nieco wcześniej. Wszystko po to, aby swoją obecnością nie przeszkadzał żałobnikom w ceremonii. Możesz także umówić się z kurierem na dostawę na konkretną godzinę, z osobistym odbiorem wieńca pogrzebowego w wyznaczonym miejscu przy cmentarzu, kościele lub domu pogrzebowym w Białymstoku.

Darmowa szarfa do wieńca pogrzebowego.

Tak, w naszej kwiaciarni każdy wieniec pogrzebowy ma w standardzie dołączaną szarfę pogrzebową. Jest ona całkowicie darmowa, więc nie martw się dodatkowymi kosztami. Podaj nam treść ostatniego pożegnania, którą mamy umieścić na szarfie, a my zadbamy o dalsze szczegóły. Pamiętaj jednak, żeby Twoje słowa nie były za długie, by bez problemu zmieściły się na wstędze.

Wieniec na pogrzeb, a termin realizacji.

Wieńce pogrzebowe do Białegostoku zamówić możesz na naszej stronie internetowej lub przez telefon. Pamiętaj jednak, że zamówienia przyjmujemy minimum 1 dzień wcześniej przed pogrzebem. W sytuacji, kiedy potrzebujesz wieńca pogrzebowego w dzień ceremonii pogrzebowej, koniecznie skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta. Być może uda nam się Tobie pomóc w tej kwestii. Abyśmy mogli w Twoim imieniu złożyć wieniec pogrzebowy pod trumną bądź urną zmarłego, podaj nam wszystkie potrzebne dane (imię i nazwisko osoby zmarłej z dopiskiem „śp”, adres miejsca pogrzebu i godzinę rozpoczęcia ceremonii).

Wieńce pogrzebowe – kwiaty i kolorystyka.

Klasyczne wieńce pogrzebowe najczęściej wykonywane są z eleganckich i pięknych róż. Przede wszystkich są to róże białe lub kremowe, które pięknie kontrastują z zielonym podkładem z liści lub igliwia. Róże w tych kolorach to symbol szacunki, czystości i spokoju ducha, dlatego tak chętnie wybierane są do tworzenia wieńców. Róże bardzo często łączone są z takimi kwiatami jak storczyk cięty, anturium, goździki, gerbery. Tutaj kolorystyka też najlepiej jakby możliwie była jasna. Czerwony, który jest wyrazem miłości, różowy – symbol pozytywnych emocji oraz pomarańczowy - alegoria rodzinnych uczuć, to kolory zarezerwowane w szczególności dla osób z bliższej rodziny zmarłego.
Wieńce pogrzebowe do Białegostoku z dostawą realizujemy do wymienionych poniżej cmentarzy:
- Miejski
- św. Rocha
- Farny
oraz do pozostałych cmentarzy na terenie Białegostoku.