SŁODKIE PREZENTY - SPRAWDŹ

Bukiety róż

Jeśli szukasz prezentu dla bliskiej osoby – wybierz bukiet róż z wysyłką! Piękny bukiet z róż oczaruje swym wyglądem, a kwiatowa dostawa pozytywnie zaskoczy! Sprawdź koniecznie nasze propozycje bukietów z różami i wybierz coś dla wyjątkowej osoby. Zamów bukiet z różami z dostawą w Białymstoku i zaskocz bliską osobę miłym gestem!

1 z 4
Bukiet od 7 do 1000...
Bukiet od 7 do 1000 różowych róż
70,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet od 7 do 1000 jasnych...
Bukiet od 7 do 1000 jasnych róż
70,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet od 7 do 1000...
Bukiet od 7 do 1000 herbacianych róż
70,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet od 7 do 1000 róż
Bukiet od 7 do 1000 róż
84,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Kocham Telekwiaciarnia
Bukiet Kocham
73,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 7 czerwonych róż Telekwiaciarnia
Bukiet 7 czerwonych róż
78,00 zł
Zobacz więcej
9 różowych róż
9 różowych róż
79,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 7 róż z sercem Telekwiaciarnia
Bukiet 7 róż z sercem
87,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet różany
Bukiet różany
88,00 zł
Zobacz więcej
9 czerwonych róż
9 czerwonych róż
89,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet herbacianych róż
Bukiet herbacianych róż
94,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet pocałunek róż
Bukiet pocałunek róż
94,00 zł
Zobacz więcej

Bukiety róż  z wysyłką  - Białystok i Fasty

Bukiety to kompozycje, które możemy wykonać z kwiatów mieszanych lub z jednego ich rodzaju. Najczęściej na wydarzenia, w których liczba ma znaczenie lub, gdy chcemy kwiatami coś przekazać, wybieramy bukiety róż. Te klasycznie piękne kwiaty występują w wielu kolorach, a stworzone bukiety z róż zachwycają swą prostotą. Sprawdź propozycje bukietów z róż w naszej kwiaciarni w Białymstoku i złóż zamówienie, aby zrobić wyjątkowej osobie fantastyczną niespodziankę! Zamówione przez Ciebie róże możemy doręczyć na terenie miasta oraz w miejscowości Fasty.

Bukiety z róż – ile róż wybrać?

Wybierając bukiet róż, musimy zdecydować się na konkretną ilość. Często kierujemy się symboliczną cyfrą, która jest związana z wydarzeniem na jakie kupujemy kwiaty. W związku z tym, nie ma nic przeciwko, aby z okazji urodzin lub rocznicy podarować parzystą liczbę róż. Tak samo sytuacja wygląda, gdy wybieramy kosz, bądź bukiet  50 lub 100 róż. W przypadku mniejszych kompozycji , gdzie liczba kwiatów nie ma nic symbolizować, warto wybrać nieparzystą ilość, ponieważ części osób bukiet np. z 10 róż kojarzy się z podarunkiem na ceremonię pogrzebową. Jeśli nadal masz wątpliwości ile róż wybrać w bukiecie, zapytaj naszą florystykę w Białymstoku, a na pewno Ci doradzi.

Jaki kolor róż w bukiecie wybrać?

Piękne róże występują w wielu kolorach. Jednak te najpopularniejsze to czerwone róże. Są one symbolem ognistej miłości oraz wielkiego uczucia. W Białymstoku wykonujemy również bukiety z róż w kolorze ecru, które oznaczają czystość i doskonale sprawdzają się np. z okazji ślubu. Bukiety z różowych róż są idealnym prezentem jeśli chcemy przekazać, że kogoś bardzo lubimy i, że ten ktoś się nam podoba. Herbaciane róże natomiast są symbolem przyjaźni i rodzinnej miłości. Kolorów róż jest naprawdę bardzo dużo, wybór jest ogromny. Odwiedź naszą kwiaciarnię i zamów klasyczne róże w bukiecie dla wyjątkowej osoby.

Bukiety róż -  zamówienie online

Jeśli chcesz zamówić bukiet róż z dostawą – odwiedź naszą stronę internetową białystok.telekwiaciarnia.pl i złóż zamówienie! Kwiaty doręczamy od poniedziałku do niedzieli, wyjątkiem są dni ustawowo wolne od pracy. Realizujemy dostawy nawet tego samego dnia. Wystarczy, że złożysz i opłacisz zamówienie do godziny 15:00. Nasi kurierzy doręczają bukiety róż na terenie Białegostoku oraz w miejscowości Fasty.