KOSZE PREZENTOWE - SPRAWDŹ

Zamów kwiaty na dziś
masz na to jeszcze:

Bukiety róż

Jeśli szukasz prezentu dla bliskiej osoby – wybierz bukiet róż z wysyłką! Piękny bukiet z róż oczaruje swym wyglądem, a kwiatowa dostawa pozytywnie zaskoczy! Sprawdź koniecznie nasze propozycje bukietów z różami i wybierz coś dla wyjątkowej osoby. Zamów bukiet z różami z dostawą w Białymstoku i zaskocz bliską osobę miłym gestem!

1 z 4
Bukiet od 7 do 1000...
Bukiet od 7 do 1000 różowych róż
82,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet od 7 do 1000 jasnych...
Bukiet od 7 do 1000 jasnych róż
82,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet od 7 do 1000...
Bukiet od 7 do 1000 herbacianych róż
82,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet od 7 do 1000 róż
Bukiet od 7 do 1000 róż
98,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Kocham Telekwiaciarnia
Bukiet Kocham
85,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet herbacianych róż
Bukiet herbacianych róż
94,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet pocałunek róż
Bukiet pocałunek róż
94,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 7 czerwonych róż Telekwiaciarnia
Bukiet 7 czerwonych róż
95,00 zł
Zobacz więcej
9 różowych róż
9 różowych róż
99,00 zł
Zobacz więcej
Różany ogród
Różany ogród
100,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet 7 róż z sercem Telekwiaciarnia
Bukiet 7 róż z sercem
104,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet jasnych róż
Bukiet jasnych róż
106,00 zł
Zobacz więcej

Bukiety róż  z wysyłką  - Białystok i Fasty

Bukiety to kompozycje, które możemy wykonać z kwiatów mieszanych lub z jednego ich rodzaju. Najczęściej na wydarzenia, w których liczba ma znaczenie lub, gdy chcemy kwiatami coś przekazać, wybieramy bukiety róż. Te klasycznie piękne kwiaty występują w wielu kolorach, a stworzone bukiety z róż zachwycają swą prostotą. Sprawdź propozycje bukietów z róż w naszej kwiaciarni w Białymstoku i złóż zamówienie, aby zrobić wyjątkowej osobie fantastyczną niespodziankę! Zamówione przez Ciebie róże możemy doręczyć na terenie miasta oraz w miejscowości Fasty.

Bukiety z róż – ile róż wybrać?

Wybierając bukiet róż, musimy zdecydować się na konkretną ilość. Często kierujemy się symboliczną cyfrą, która jest związana z wydarzeniem na jakie kupujemy kwiaty. W związku z tym, nie ma nic przeciwko, aby z okazji urodzin lub rocznicy podarować parzystą liczbę róż. Tak samo sytuacja wygląda, gdy wybieramy kosz, bądź bukiet  50 lub 100 róż. W przypadku mniejszych kompozycji , gdzie liczba kwiatów nie ma nic symbolizować, warto wybrać nieparzystą ilość, ponieważ części osób bukiet np. z 10 róż kojarzy się z podarunkiem na ceremonię pogrzebową. Jeśli nadal masz wątpliwości ile róż wybrać w bukiecie, zapytaj naszą florystykę w Białymstoku, a na pewno Ci doradzi.

Jaki kolor róż w bukiecie wybrać?

Piękne róże występują w wielu kolorach. Jednak te najpopularniejsze to czerwone róże. Są one symbolem ognistej miłości oraz wielkiego uczucia. W Białymstoku wykonujemy również bukiety z róż w kolorze ecru, które oznaczają czystość i doskonale sprawdzają się np. z okazji ślubu. Bukiety z różowych róż są idealnym prezentem jeśli chcemy przekazać, że kogoś bardzo lubimy i, że ten ktoś się nam podoba. Herbaciane róże natomiast są symbolem przyjaźni i rodzinnej miłości. Kolorów róż jest naprawdę bardzo dużo, wybór jest ogromny. Odwiedź naszą kwiaciarnię i zamów klasyczne róże w bukiecie dla wyjątkowej osoby.

Bukiety róż -  zamówienie online

Jeśli chcesz zamówić bukiet róż z dostawą – odwiedź naszą stronę internetową białystok.telekwiaciarnia.pl i złóż zamówienie! Kwiaty doręczamy od poniedziałku do niedzieli, wyjątkiem są dni ustawowo wolne od pracy. Realizujemy dostawy nawet tego samego dnia. Wystarczy, że złożysz i opłacisz zamówienie do godziny 15:00. Nasi kurierzy doręczają bukiety róż na terenie Białegostoku oraz w miejscowości Fasty.