KOSZE PREZENTOWE - SPRAWDŹ

Zamów kwiaty na dziś
masz na to jeszcze:

Kompozycje kwiatowe

Wybierz na prezent kompozycje kwiatowe w naszej Telekwiaciarni Białystok i zaskocz kwiatową dostawą! Kompozycje kwiatowe to najczęściej połączenie kilku rodzajów kwiatów, które doskonale się ze sobą komponują. Kwiatową wysyłkę realizujemy w Białymstoku oraz w Fastach.

1 z 1
Kosz Świąteczny Główna
Kosz Świąteczny
159,00 zł
Zobacz więcej
Kompozycja kwitnąca
Kompozycja kwitnąca
176,00 zł
Zobacz więcej
1 z 1

Kompozycje kwiatowe – wysyłka Białystok

Kompozycje kwiatowe to staranne połączenie kilku rodzajów kwiatów, zachwycają swym oryginalnym wyglądem i pięknymi kolorami. Wybraną przez Ciebie kompozycję możemy doręczyć w Białymstoku oraz w miejscowości Fasty. Zatem, jeśli chcesz zarobić kwiatową niespodziankę wyjątkowej osobie w tych miejscowościach, złóż zamówienie w naszej Telekwiaciarni.

Kompozycje kwiatowe -  z jakich kwiatów

Rodzajów świeżych kwiatów, z których wykonujemy kompozycje kwiatowe jest bardzo dużo. Każda kompozycja jest starannie układana, a wybrane kwiaty dopasowane są do siebie kolorem oraz wielkością. Najczęściej w naszej Telekwiaciarni Białystok łączymy ze sobą takie kwiaty jak: róże, alstromerie, goździki, eustomy, gerbery i margerytki. Tworzymy również kompozycje z sezonowych kwiatów tj.: słoneczniki, tulipany, gladiole czy irysy. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby całość pięknie się ze sobą komponowała, a świeżość kwiatów nie budziła żadnych wątpliwości. Sprawdź koniecznie kompozycje kwiatowe w kwiaciarni w Białymstoku!

Kompozycje kwiatowe z dostawą – online

Zamówienie na kompozycję kwiatów z dostawą możesz złożyć na naszej stronie internetowej. Telekwiaciarnia Białystok przyjmuje zamówienie na bieżący dzień do godziny 15:00. Jeśli chcesz zamówić dostawę kwiatów na niedzielę, zamówienie musi być złożone w sobotę do 15:00. Nie doręczamy kwiatów w dni ustawowo wolne od pracy.