KOSZE PREZENTOWE - SPRAWDŹ

Zamów kwiaty na dziś
masz na to jeszcze:

Wiązanki pogrzebowe

1 z 1
Wiązanka pogrzebowa Spoczywaj w pokoju Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa Spoczywaj w pokoju
182,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa Kondolencyjna Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa Kondolencyjna
199,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa Ostatnia droga Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa Ostatnia droga
204,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa W naszych sercach Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa W naszych sercach
204,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa Pogrążeni w żalu Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa Pogrążeni w żalu
232,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa Pamiętamy Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa Pamiętamy
250,00 zł
Zobacz więcej
Wiązanka pogrzebowa Zaduma Telekwiaciarnia
Wiązanka pogrzebowa Zaduma
267,00 zł
Zobacz więcej
1 z 1

Wiązanki pogrzebowe do Białegostoku.

Wiązanka pogrzebowa do Białegostoku z dostawą na pogrzeb? Zamów ją w naszej kwiaciarni, a bez problemu doręczymy ją w Twoim imieniu. Dostawy realizujemy na wszystkie cmentarze w Białymstoku, do kościoła lub do domu pogrzebowego. Na Twoją prośbę wiązanka pogrzebowa może być doręczona również do domu rodziny zmarłego w dniu ceremonii pogrzebowej. Wiązanki pogrzebowe dowozimy na konkretną godzinę, wystarczy, że wskażesz ją podczas składania zamówienia. Dołączenie szarfy pogrzebowej do wiązanki na pogrzeb również nie będzie dla nas problemem. Tym bardziej że szarfa pogrzebowa jest u nas darmowa. Załącz jej treść w zamówieniu, aby florystka mogła ją napisać na szarfie. Wiązanki pogrzebowe do Białegostoku przyjmujemy z przynajmniej jednodniowym wyprzedzeniem. Jeśli przydarzy się sytuacja, że będziesz potrzebować wiązankę na pogrzeb na ostatnią chwilę, zadzwoń do naszego Biura Obsługi Klienta, gdyż istnieje szansa, że uda nam Ci się pomóc.

Wiązanka pogrzebowa – z jakich kwiatów?

Nasza kwiaciarnia oferuje wiązanki pogrzebowe z żywych kwiatów. Jeśli nie wiesz, jakie kwiaty wybrać, postaramy się Ci w tym pomóc. Przede wszystkim popularne są wszelkiego rodzaju i koloru róże. Te klasyczne i piękne kwiaty potrafią dostosować się do powagi uroczystości pogrzebowej, a także cechują się dużą trwałością. Poza różami, Klienci bardzo często wybierają również wiązanki pogrzebowe skomponowane z lilii, goździków, gerber, anturium oraz eustom. Te piękne kwiaty wspaniale prezentują się w kompozycjach pogrzebowych, dlatego też cieszą się taką popularnością. W szczególności polecamy Ci nasz besteseller – wiązanka pogrzebowa z lilii i róży Ostatnia droga. Wybierz jedną z wiązanek na pogrzeb, a my doręczymy ją na ceremonię i złożymy w Twoim imieniu pod trumną bądź urną zmarłego.

Wiązanki na pogrzeb – w jakim kolorze?

Kolory wiązanek pogrzebowych bardzo często są z góry określone. Nie istnieją jednak żadne pisemne zasady, jednakże warto stosować się do ogólnie przyjętych standardów. Wiązanki pogrzebowe najczęściej przygotowywane są z jasnych kwiatów, takich jak: białe lub kremowe róże, białe margerytki, białe lilie, jasne goździki i gerbery, białe eustomy. Wiąże się to z symboliką jasnych kolorów, która niesie za sobą znaczenie czystości, szacunku i spokoju ducha. Oczywiście do białych lub kremowych kwiatów zawsze można dodać kwiaty w innym kolorze pastelowym, np. różowym lub fioletowym. Czerwone kwiaty zarezerwowane są dla najbliższej rodziny zmarłego, która pragnie wyrazić uczucia, jakimi go darzyli.
Wiązanki pogrzebowe do Białegostoku z dostawą realizujemy do wymienionych poniżej cmentarzy:
- Miejski,
- św. Rocha,
- Farny,
oraz do pozostałych cmentarzy na terenie Białegostoku.